Jokių narkotikų, jokio skausmo 650nm fizinio kraujo švaresnis nosies ertmę 650nm puslaidininkių rinitas, lazerio terapijos aparatas

Jokių narkotikų, jokio skausmo 650nm fizinio kraujo švaresnis nosies ertmę 650nm puslaidininkių rinitas, lazerio terapijos aparatas

i695

Nauja

Yra sandėlyje

€205.01 €137.35
Vnt.

Žymos: automobilių gumos kamščiu, ultrasone terapijos prietaisas, Šaltojo Lazerio, lazerinis, cleaner nosies, Lazerio Terapija Žiūrėti, kraujo spaudimo priemonė, gydymas lazeriu, nellcor spo2 zondas, puslaidininkių lazeris.

Žemo dažnio lazerio terapija žiūrėti maža namų naudojimo aukšto kraujo spaudimo rankiniai riešo žiūrėti

NAUJAUSIAS puslaidininkių lazerių terapija žiūrėti

Modelis:COZING-WS11C

Nuorodų:

1.)Mažina kraujo spaudimą

2.)Mažina cholesterolio kiekį

3.)Mažina kraujo riebalų

4.)Mažina cukraus kiekį kraujyje

5.)Mažina Aukštą kraujo klampumas

6.)Sumažina širdies priepuolio riziką

7.)Sumažina insulto riziką

8.)Mažina uždegimą ir patinimą,

9.)Energetinis ląstelių veiklą ir kraujotaką

10.)Stiprina imuninę sistemą

11.)Reguliuoja kraujo tekėjimą ir cirkuliaciją

12.)Pagerina deguonies keliamoji galia

13.)Pagerina ląstelių deformability

14.)Terapijos įvairių rinitu .

Gydymo principas:

Šis straipsnis yra paremtas šiuolaikinės lazerinės medicinos ir pagrįstas klinikinės praktikos.Prietaisas taikoma žemo lygio 650nm bangos ilgio lazeris.Mūsų prietaisus naudoja aiškiai švitinimo keisti biologines savybes ir pašalinti riebalų sluoksnis/cholesterolio raudonųjų kraujo kūnelių, taip gerinant veiklos, deformability, ir deguonies keliamoji galia ląstelių sumažinti koncentracija, artimųjų molekulių kraujyje.Šis procesas pagerina hem reologinių savybių, mažinant trigliceridų bei cholesterolio veiksmingo gydymo ir prevencijos nuo širdies ir galvos smegenų ligas.

Gydymo poveikis:

Po 30 min gydymo--eritrocitai: per mikroskopą , mes patikrinti, raudonųjų kraujo kūnelių .mes galime pamatyti raudonųjų kraujo ląstelių įjungtas, jį vieną ir grįžti prie normalaus.Gydytojas taip pat galėtų patikrinti Hemorheology taip pat yra skirtumas .

Maždaug po 30 dienų gydymo--PACIENTŲ JAUSMAS:galvos Skausmas, galvos svaigimas, krūtinės spaudimas, dusulys, širdies plakimas, mieguistumas, nemiga, tirpimas, atminties praradimas ir kiti simptomai, pakeisti arba išnyksta

Maždaug po 3 mėnesių gydymo--HOSPITIAL TESTAS: pacientas galėtų išbandyti Hemorheology , kraujo klampumas, cholesterolio, trigliceridų, mažo tankio lipoproteinų.

Kasdienis naudojimas gali veiksmingai užkirsti kelią smegenų trombozė, insultas, staigi mirtis, širdies ir kraujagyslių, ir smegenų kraujagyslių ligų.

3-5 dienas, jums gali padaryti vienas kraujo nustatyti, ar KT aptikti, savo smegenis ir širdį krauju ir deguonimi pagerės 30%

6 mėnesių vėliau, 80% cukriniu diabetu insulino sekrecijos pasieks normalų lygį.

Draugiški patarimai:

1) Nėra tinkamas į šias grupes: vėžiu, nėštumas, pacientų su hemoraginės ligos.

2) Vaikai turi naudoti tik priemonė, vadovaujant jų tėvai.

3) vyresnysis pacientų ir jautrių pacientų, turi sutikti su mažos galios ir trumpalaikio gydymo pradžioje, norma darbe galėtų būti padidintas, kaip kūnas prisitaiko.

DUK:

1. Kur yra radialinės arterijos, Neiguan acupoint, nosies ertmės, Daling acupoint ir alkūnės arterijos?Ir kaip dėvėti ir naudoti jį?

Pirmas Žingsnis: užsidėkite pagrindinio aparato vidinėje pusėje kairįjį riešą, laikykite klavišą paviršiaus pagrindinio aparato lygiagrečiai pirmasis kryžiaus grūdų, siekiant užtikrinti, lazerio irradiates radialinės arterijos ir neiguan acupoint tiksliai; ir tada priveržkite riešo diržas be skaidrių.

Antras Žingsnis: Įkiškite nosį lazerio laidas jack pagrindinių mašina, dėvėti nosies bžūp šis lazeris vielos tada galima pradėti gydymą.

2. Kas tai per gydymo kursą?

Kaip bendrą patentų, du Kartus per dieną, 30 minučių kiekvieną kartą, 7-10 dienų, už vieną gydymo seansą.Po 7 - 10 dienų,Sustabdyti vieną arba dvi dienas, Tuomet dar kitą sesiją.Jokio šalutinio poveikio po ilgalaikio naudojimo.Per gydymo, gerti daugiau, valgyti daugiau daržovių .

3. Kodėl Švitinimo Radia arterijos?

1) padėtis radialinės arterijos yra labiau paviršutiniškas, palyginti su kitų kūno dalių.

2) Radialinės arterijos yra arčiau širdies ir jo kraujo srautas yra didesnis.Kraujo eina per radialinės arterijos maždaug kas 8 minutes.

3) Radialinės arterijos yra lengvai liesti ir rasti, kuris eina išilgai venos, todėl lazerio energija gali būti lengvai absorbuojamas į kraujo ląstelių užtikrinti gerą poveikį.

4. Kodėl Švitinimo Neiguan Acupoint?

1) Neiguan Acupoint galite reguliuoti nenormalus širdies ritmas, į dvikryptis būdu, todėl didelis širdies susitraukimų dažnis gali būti sulėtėjo ir mažas širdies susitraukimų dažnis gali būti pagreitintas.

2) Neiguan Acupoint gali padidinti kraujo tekėjimą širdies vainikinių arterijų ūminio miokardo išemija.

3) Neiguan acupoint gali sustiprinti miokardo kontraktiliškumą ir pagerinti širdies funkciją.

5. Kodėl Švitinimo Nosies ertmę?

Vieta nosies ertmėje yra netoli smegenų, kuris yra centras, žmogaus bosy.Abudant indų ir nervų sistemų yra platinamas pagal nosies ertmę. 60% kraujo tekėjimą iš nosies gleivinę eina per arterijų ir venų, ir kraujas eina per nosies ertmę maždaug 3 minutes.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai