Mini Q8H Brūkšnys Kamera 1440P "Full HD" Vaizdo įrašymo WIFI GPS MSC8328Q Automobilio Kamera su G-Jutiklis Stovėjimo Stebėjimą

Mini Q8H Brūkšnys Kamera 1440P "Full HD" Vaizdo įrašymo WIFI GPS MSC8328Q Automobilio Kamera su G-Jutiklis Stovėjimo Stebėjimą

i36

Nauja

Yra sandėlyje

€77.30 €61.84
Vnt.

Žymos: jdiag, kondensatorius automobilių dvr, automobilių dv, 1440p 144hz stebėti, veiksmo kamera, gps, ntg5, automobilio radijo, gps kamera, automobilių stovėjimo aikštelė, automobilio vaizdo kameros gps toyota, 3 1. brūkšnys fotoaparatas, automobilių dvr ford.

Mini Q8H Brūkšnys Kamera 1440P "Full HD" Vaizdo įrašymo WIFI GPS MSC8328Q Automobilio Kamera su Judesių Fiksavimo G-Sensorius Stovėjimo Stebėjimą

1.Įdėkite kortelę į brūkšnys cam ir nustatymo data ir laiku, prieš naudodami, Prašome. 2.Suformatuokite kortelę pirmą timeplease,Patobulinta kamera, built-in aušinimo fin, šilumos bus suteikta iš USB prievado, todėl jūs galite pajusti karšto USB Prievado, bet tai yra normalu, ne sugadinti fotoaparatą.Pagrindinis pažangių funkcijų, Mini Q8 modulis yra automobilių stovėjimo aikštelė, stebėjimo funkcija per Hardwire Kit laidas( Reikia įsigyti mūsų parduotuvėje atskirai ), Tiesiog prijunkite žaisti,tai yra labai paprasta naudoti ir patogus būdas apsaugoti savo automobilį moduliai, Nėra baterijos, maitinimo šaltinio iš super kondensatorius , jis yra saugus karštas oras.Dvigubo objektyvo priekinio ir galinio vaizdo Atsargine.

Lustų rinkinys: MSC8328Q(AIT8328Q) CMOS Objektyvas: OV 4689 Hardwire rinkinys: Patentuota maitinimo šaltinis, kai automobilių stovėjimo režimas, maks. rezoliucija: 1440P 30 fps) Ekranas: 2 colių Linijos:1,3,5 Min WDR: Turi savo meniu parametrą Išjungti/GPS Antspaudas: Off/On " GPS Off/On Greičio Vienetas: KMH/ H Stovėjimo Gaurd Mode: Off/Normalus/Laiko tarpas Pyptelėjimas: Off/On (Pyptelėjimas yra labai stiprus ir erzina), Įrašymo Trukmė: Apie 6 Valandas su max 64GB korteles,atminties kortelės nėra įtrauktos į paketą.Pakuotėje: 1x mini Q8H Automobilių Fotoaparatas

1x GPS Kabelis

1x Automobilinis įkroviklis

1x Micro USB kabelio

1x Galinio vaizdo kamera (Papildoma)

2x 3M dvigubai klijai, tvirtinimo elementai

1x Objektyvo valymo servetėlės

6x, apkabos rinkinys

2x filmas

1.OBJEKTYVO & LUSTAS

135 Laipsnių Platus Žiūrėjimo Kampas Didžiausią Matomumą, Užfiksuoti Platesnį Vaizdą Keliuose, Efektyviai,OV 4689

Jutiklis.Pirmos Klasės Konfigūracijos su Pasaulyje Pirmaujančių MSC8328Q(MSTAR) Lustas.

2. Motion Detect & G-Sensorius

Todėl labai lengva nustatyti šio brūkšnys cam, kaip priežiūros mechanizmą automobilio atveju, vandalizmo ar vagystės.Dabar kiekvieną kartą, kai kas nors požiūriai savo automobilį, DVR bus užfiksuoti įtariamojo veido, ir jūs galite žinoti, ką jie daro tiksliai.Jei poveikio ar avarinio stabdžio įvyko ar automobilio pakreipti, ji bus apsaugoti seną ir naują video failus automatiškai, šią funkciją, svarbus failai nebus pašalintas loop įrašymo.

3. Plataus Kampo

4.APP (Pasirinktinai) ir GPS

Prijunkite prietaisą prie Luckystar cam PROGRAMA(neprivaloma)

Galite išsaugoti ir peržiūrėti vaizdo įrašus ir nuotraukų apie savo sumanaus telefono įrašymo sujungę brūkšnys cam luckystar APP, daugiau informacijos rasite Priede.

Gauna GPS signalą ir įrašai, "laikas","data","greitis" ir "GPS žurnalus" tuo pačiu metu, naudojant programinę įrangą, videl ir "Google" Žemėlapyje gali būti žaidžiamas tuo pačiu metu, visas kelias bus rodoma žemėlapyje.

5. Automobilių stovėjimo aikštelė Guard režimai(Pasirinktinai)

Jei automobilio variklis yra išjungtas, kameros, bus automobilių Stovėjimo Guard režimai, yra 3 rūšių šiame statusą, vartotojas gali pasirinkti vieną iš jų:

A: NE.

Pasirinkite IŠJUNGTAS, kai automobilio variklis yra sustabdytas, bus "ACC OFF" žodžiai fotoaparato ekrane , fotoaparatas įrašys 1 minutę

vaizdo ir tada išjungti, tai bus ne įrašyti viską, net ir netikėtų sukrėtimų ar susidūrimo atveju įvyktų.

B: Laiko Tarpas

Pasirinkti Laiko tarpas, kai automobilio variklis yra sustabdytas, bus "ACC OFF" žodžiai fotoaparato ekrane, fotoaparatas įrašys 1

minutę normalus fps video, tada bus pradėti loop įrašymo į mažas FPS statusą (1 k. / sek./antra video), kai automobilių stovėjimo aikštelė.

C: Normalus

Pasirinkite Normalus, kai automobilio variklis yra sustabdytas, bus "ACC OFF" žodžiai fotoaparato ekrane, fotoaparatas įrašys 1 minutę vaizdo įrašą ir tada išjunkite.ji prasidės, 1 minutę vaizdo įrašą, kai netikėtų sukrėtimų ar susidūrimo atveju įvyktų, tada išjungti dar kartą.

6.Žemiausios Įtampos Apsaugos

Numatytasis žemiausios įtampos automobilio variklį, yra 11.5 V.Jei automobilio akumuliatoriaus įtampa nukrenta žemiau 11.5 V, fotoaparatas negali gauti energijos iš automobilio akumuliatoriaus, ir kamera bus automatiškai išjungtas, automobilių Stovėjimo aikštelė Guard funkcija neveiks, tuo pačiu metu, norint užtikrinti automobilio variklis bus pradėti normaliai.

7.Per temperatūra, apsauga, stovėjimo aikštelė guard (Pasirinktinai)

Nes ekstremalios temperatūros bus sugadinti fotoaparatą, smart temperatūros reguliavimas pagal fotoaparatas reaguos, kai automobilių stovėjimo guard funkcija veikia.Kai temperatūra pasiekia vidinį dabartinė temperatūra 60-85°C(185F), fotoaparatas išsijungs ir sustabdyti įrašą automatiškai.

8.Atsarginės Galinio Vaizdo(Pasirinktinai)

Funkcijos

Su GPS:

Su GPS +Galinio vaizdo:

Su GPS+Hardwire Rinkinys:

Su GPS+Galinio vaizdo+ Hardw ire Rinkinys

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai