Daugiafunkcinis Telefonas Įrašymo Lange Palaiko SD Kortelės Landphone Savirašio Prietaiso SD Kortelės Ully Automatinė Telefonu Įrašymas

Daugiafunkcinis Telefonas Įrašymo Lange Palaiko SD Kortelės Landphone Savirašio Prietaiso SD Kortelės Ully Automatinė Telefonu Įrašymas

i821

Nauja

Yra sandėlyje

€28.73 €21.55
Vnt.

Žymos: amoled ekranas "samsung", paramos išmanųjį telefoną šviečia, hikvision sd, diktofonas, knygos atveju, samsung galaxy s10e, kelti telefono šviečia, sd kortelėje įrašyti, bruce willi, dj marškinėliai, paramos šviečia telefono, sd, diktofonas hifi.

Patogiausias nepriklausomų SD kortelės telefono įrašymo lauke, be kompiuterio, visiškai automatinis įrašymas.

Įmontuotas LCD ekranas, įmontuotas garsiakalbis ir ausinių lizdas, realaus laiko užklausą ir gyventi atkūrimo.Nepriklausoma telefono įrašymo lange priima SD kortelę, įrašymo laikmena, kurie yra įrašyti ir žaisti, kuris labai tinka telefono įrašymo poreikius privačių asmenų ir verslo vartotojams.

1. Labai integruotas ir patogus dizainas, itin dideles talpos saugojimo įrašymo turinį, siekiant išvengti problemų, mažų pajėgumų, pavyzdžiui, juostos ar diktofoną, bet bodhis nenorėjo.

2. Built-in funkcija automatiškai kurti katalogus pagal datą.Pavyzdžiui, įrašant failą rugsėjo 9, 2009 m. yra saugomi aplanke 20090909, o įrašymo failo pavadinimas yra pavadintas po įrašymo pradžios laiką.Tai labai patogu jums valdyti ir užklausos istorinių įrašų.

3. Online peržiūra funkcija: galite atkurti turinį iš ankstesnio skambinti bet kuriuo metu, ir jūs galite žaisti originalus įrašymo į kitas šalis, net ir pokalbio metu.

4. Įrašymas be kompiuterio: įrašas įrašomas į SD kortelę, SD kortelė gali būti pakeista bet kuriuo metu, ir ji palaiko hot swap.Vartotojai gali įsigyti SD kortelę patys (SanDisk SD kortelę arba Transcend SD card rekomenduojama), kuris palaiko SDHC kortelė iki 32G, kuri gali būti pakeista ne bus.Taip pat galite kopijuoti į SD kortelę įrašyti failą į kompiuterį ir paleisti jį su WINODWS built-in žaidėjas Įrašymui, taip pat gali būti žaidžiamas grotuvas programinės įrangos, tokios kaip Baofeng Yingyin, QQ Yingyin ir kt.

5. Automatinis ir rankinis režimas: palaiko du režimus automatinio įrašymo ir rankinis registravimas, visos įrašymo į didelės varžos režimas, kuris neturės įtakos įprastai skambinti ir nebus pastebėjo kitų šalių.Įeinantys skambučiai yra automatiškai registruojami pagal numatytuosius nustatymus.

6. Tai ne tik telefonu, įrašymo įrenginio, tačiau taip pat gali žaisti muzikos, jei ten yra MP3 formato muzikos įdėta SD kortelės, kuri yra lygi papildomos MP3 grotuvą.

7. Telefono įrašymo lange pateikiama standartinė 3,5 MM ausinių lizdas, kuris gali būti prijungtas prie ausinių klausytis filmuoti netrikdant kitų darbą.

Jei SD kortelė neįdėta, ekrane: Prašome įdėti SD kortelės!Negali įrašyti ne šį kartą, tačiau tai neturi įtakos įprastai skambinti

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai