Visą Blizgesį Pusė Perukas Įrašą iš Vieno Gabalo U Dalis Perukas Plėtiniai Ombre Spalvos Mašina Remy Plaukai Tiesūs, Žmogaus Plaukų priauginimas

Visą Blizgesį Pusė Perukas Įrašą iš Vieno Gabalo U Dalis Perukas Plėtiniai Ombre Spalvos Mašina Remy Plaukai Tiesūs, Žmogaus Plaukų priauginimas

i755

Nauja

Yra sandėlyje

€52.68 €41.09
Vnt.

Žymos: plaukų žmogaus perukas, perukas, įrašo plaukų, trumpas baltas perukas, 100 žmonių perukas, didelis pintas perukai, top moterims, žalia trumpas perukas, mėlyna plaukų perukas, plaukų žmogaus.

PRODUKTO INFORMACIJA

1.Plaukų Tipas:100% Remy Žmogaus Plaukų. 2.Perukas Tipas: U Dalies Pusę Nėriniai Perukas Su Įrašai 3.Įrašų: Klipai Su Silikono 4.Svoris : 120g-150g, Pilna ir Storas Jausmas, 14"-16" yra 120g. 18"-20" yra 150g. 5.Tekstūra: Šilkiniai Tiesiai 6.Plaukų Spalva: #3/8/22,#2/6/18, #4/27/4, #8p60, 7.Perukas Tipas:Patvarus Šveicarijos Elastinga Perukas Bžūp, Wideth Priekinės Ataudų: 28cm,Apie 11 colių 8.Plaukų Kokybė: ★Gali Būti Riesta ir Tiesiai.Gali Būti Nudažyti, kad Tamsesnės Spalvos ★100% Realių Plaukų Garantija 9.Kaip Dėvėti: Jūs Galite Kreiptis į Nurodymus, pateiktus Produkto Informacija 1 Žingsnis: nukirpti Kirpčiukai Priekyje, Kai Jūsų Drabužiai Žingsnis 2: tie Jūsų Plaukai ant Jūsų Galvos.Ir tie, Kaip U Formos 3 Žingsnis: Užsidėkite U Dalies Pusę Nėriniai Perukas Pagal Ankstesnį U Formos 4 Žingsnis: Klipas Plaukų Iš Priekinės Pusės.

Q: ar Galima Plauti Visą Blizgesį Plaukų Kasdien ir nusausinami Ji?

A: Taip.Galima Plauti Visą Savo Blizgesį Plaukų ir Gauti padangos sprogimo Be Griauna Savo Besiūlių Plėtiniai.Ar Juosta yra Itin Patvarus Ir Trunka.

Q: Ar Galiu Plaukti Su Pilna Blizgesį Plėtinių?

Taip.Galite Plaukti Su Pilna Plaukų Blizgesį.Bet Prašome Dėvėti Profesionalaus Plaukimo Kepuraitė.

Q: Kaip Ilgai Bus Mano Visą Blizgesį Plaukų Paskutinis?

A: Tarnavimo laikas dėl Plaukų priauginimas yra Nustatomas Pagal tai, Kaip Gerai Jie Yra Prižiūrimi.Kokie Produktai Yra Naudojami dėl Jų, Ir, Kaip Dažnai Jie Yra Dėvėti.Paprastai, Gyvavimo trukmės Plaukų priauginimas yra 6-12 Savaičių.Priklausomai nuo Bendrosios sveikatos Priežiūrą, kurią Jie Gauna.

Q: ar galiu Spalvos Banguotas arba Ištiesinti Mano Visą Blizgesį Plėtinių?

A: Taip.Galite.Nes Mūsų Remy Plaukai yra 100% Žmogaus Plaukų.Jis Gali Būti Nudažyti, Susukti ir Supjaustyti Tiesiog Kaip ir Savo Natūralių Plaukų.

Q: Ką Daryti, Jei Mano Pakuotė Bus Pamestas Ar Pavogtas?

A: Mes padedame Mūsų Klientams Rasti Pakuotės.Bet Mes nesame Atsakingi Už Pamestus Ar Pavogtus Daiktus, Taip Pat Spręsti, Kad Nėra Teisinga.Jūsų Turės pareikšti Ieškinį Vežėjui ir Mes padėsime.Svarbu, Kad Jūsų tikrino Visą Informaciją Prieš Pateikdamas Užsakymą.Jei Turite kokių nors Klausimų, Prašome Susisiekti su MUMIS.

Q: Ką turėčiau Daryti, Jei Mano Plaukai yra Praliejimo ar Tangling?

Gali Būti, Kad Kai Kurie Plaukiojantieji Plaukų, Ypač Kai Jūs Pirmą Kartą Dėvėti Plėtiniai.Bet Tai Bus Ne Praliejimo Po Kelių Plovimų.

Taip pat Rekomenduojame Naudoti Detangle Teptuku, Šepečiu, Plaukus.Ir Valyti Apačioje Pirmą Kartą.Kai Visi Mazgai Apačioje Dingo.Tada Šepečiu Iš Viršaus.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai