FOXESJI Blakstienos Mink Blakstienas Storio Kryžiaus Rankų darbo Purus Dramos 3D Melagingą Blakstienos Blakstienų Pratęsimo Natūralios Blakstienos Cils SE04

FOXESJI Blakstienos Mink Blakstienas Storio Kryžiaus Rankų darbo Purus Dramos 3D Melagingą Blakstienos Blakstienų Pratęsimo Natūralios Blakstienos Cils SE04

i731

Nauja

Yra sandėlyje

€4.50 €2.38
Vnt.

Žymos: bučinys ardell blakstienas, "tesco" ardell blakstienas, sally ardell blakstienas, natūralus normalus blakstienas, manican galva su plaukais, plaukų vadovas, blakstienų atveju su veidrodžiu, natūralios blakstienos natūralios, blakstienų, profesional natūralios blakstienos.

FOXESJI SE ir SD800 serija didelės apimties audinės blakstienos yra suprojektuoti su criss-cross modelio ir mišinio tiesiai storas ir plonas juosteles spalvingi dar natūralią išvaizdą.Itin purus tekstūra suteikia jums temperamentingas 3D efektas, kad bus padaryti jūsų akys dėmesio centre.Tiesiog norėčiau jūsų natūralios blakstienos, šios didelės apimties audinės blakstienos yra ilgesnės link centro, todėl juos puikus pasirinkimas, kasdien glam arba bet kuriuo metu jūs norite pridėti, kad papildomų "oho" veiksnys, į savo akis.

--100% Mink plaukų --Cruelty free,Purus,Daugkartinio naudojimo --1 pora blakstienas su spindintis deimantas dėžutę

Q&A

1.Kiek tai užtruks, logistikos?

Galite pasirinkti skirtingų Vežėjų "Laivybos metodai" nuorodą.Skirtingi Vežėjai turi atitinkamą numatomą pristatymo laiką.

2.Mano pirkimo apsauga laiko bus daugiau,ką aš turėčiau daryti?

Jei jūsų pirkinių apsaugos laikotarpis artėja prie pabaigos, palikite mums žinutę, mes jį pratęsti jūs,siekiant apsaugoti jūsų užsakymą.

3.Ar jums tai lašas laivybos ir didmeninės?

Taip,lašas kad jūs tiesiog įdėti savo klientų adresą, kai užsakymo pateikimo ir atkreipkite dėmesį, tai yra lašas kad mes galime sekti jį ir nepalikite bet apie mūsų prekės ženklo informacijos į sklypą.Didmeninė ,mes siūlome nuolaida ir nemokamas express pristatymas.

4.Jums padaryti užsakymą dėžės ir LOGOTIPO lipdukus?

Žinoma, mes galime pritaikyti lauką ir LOGOTIPO lipdukus pagal jūsų reikalavimus.

5.gal galite man atsiųsti prekės nuotraukas be logotipo?

Žinoma, Mes galime jums atsiųsti prekės nuotraukas be logotipo, jei norite.jūs galite susisiekti su mumis.

Patarimai: Įvairūs naudoja melagingą blakstienos

○ Nukopijuokite jį į pusę, naudojami klijuoti akis atgal, tinka mergaitėms su mažų ir apvalių akių, ir turėti poveikį prailginta akis! ○ Supjaustyti jį į mažą gabalėlį, už laiką, naudoti pora pincetu klijai, tai šaknis blakstienos, gamtos ir mielas! ○ Etape makiažas ir vykdymo (gali klijuoti 2-3 tuo pačiu metu), akis yra didelis ir storas!

Techninės priežiūros metodas netikrų blakstienų

○ Jei vartojate jį iš dėžutės, paimkite jį pirštais kryptimi blakstienos; kai jūs jį pašalinti iš akių, paspaudę viduryje netikrų blakstienų ir traukite jį žemyn greitai.Nemėtykite du ar tris blakstienos. ○ Naudojamos netikrų blakstienų turėtų visiškai pašalinti klijai klijais, ir švariai, įdėti jį į dėžutę; būti atsargūs, ne klijuoti akių šešėliai, milteliai, tušas ir kt.dėl netikrų blakstienų, kitaip jis bus dėmių ir sugadinti netikrų blakstienų. ○ Kai valymo netikrų blakstienų, naudokite makiažo valiklis su iškrovimo akių makiažą valyti blakstienos.Švelniai paspauskite ir švarus melagingą blakstienos su medvilnės juostelę,pradedant nuo šaknų ir tada priekis.Veiksmas turi būti lengvas, kitaip ji negali būti perdirbamos.

Kaip pašalinti blakstienos:

○ Švelniai pasiimti esmė blakstienos su nedideliu nagu, tada suimkite jį su savo ranka ir lėtai pakelkite jį. ○ Naudoti nykščio ir smiliaus galiuko, švelniai patraukite už melagingą blakstienos nuo vidinio akies kampo.Technika turėtų būti švelnus ir atsargus.Naudojamos netikrų blakstienų, pašalinkite klijų iš viršaus ir juos tvarkingai į dėžutę.Tokiu būdu, kreivė melagingą blakstienos gali būti išlaikoma pastovi daugkartinio naudojimo.Be to, būkite atsargūs, ne klijuoti akių šešėliai, milteliai, tušas ir kt.dėl netikrų blakstienų, kitaip jis bus dėmių ir sugadinti netikrų blakstienų.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai