Universali Stalčių Skaidrių Jig Montavimo Vadovas Kabineto Baldai Pratęsimo Spintoje Aparatūros AUG889

Universali Stalčių Skaidrių Jig Montavimo Vadovas Kabineto Baldai Pratęsimo Spintoje Aparatūros AUG889

i565

Nauja

Yra sandėlyje

€24.08 €14.45
Vnt.

Žymos: stabdžių stumdomas, stalčių skaidrių geležinkelių, 75mm skylę pamačiau, linijinis lentelė, vaikai skaidrių, stalčių jig skaidrių, geležinkelių stumdomas duris vadovas, stalčių geležinkelių, kalmarų jig švyti stendai, krūtinės stalčius.

įstaiga, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Universali Stalčių Skaidrių Jig Montavimo Vadovas Kabineto Baldai Pratęsimo Spintoje Aparatūros AUG889

Aprašymas: Savybės:

Greitai Ir Lengvai Reguliavimas: įrenginio stalčiaus skaidres greitai ir lengvai į stalčių stiliaus.Paprastas būdas stalčiai tinka puikiai kiekvieną kartą ir skaidrių sklandžiai ir lengvai suderinti spintelės stalčiaus į stalčių skaidrių.

Dirbti Su Didelio Tikslumo: Tiksliai skaidrių vietos nustatymo su built-in indeksavimo skirtukus,lygaus paviršiaus, leidžia tvirtinimo.Built-in magnetai išlaikyti stalčių skaidrės vietoje.

Taupykite Savo Laiką: Pakartotinos rezultatus, be matavimo ir žymėjimo, Ar esate įdiegti vieną stalčių, ar daug, Stalčių Skaidrių Jig suteikia greitą, atitinka rezultatus.

Greitas Greičio ir Universalus: Stalčių Skaidrių Jig yra skirtos būti intuityvus pradedantiesiems, naudoti, bet pakankamai tvirtos, ir specialistams.Universali Stalčių Skaidrių Jig yra pagrindinis pagalbos diegiant stalčių skaidrės beveik bet kokio tipo, įskaitant rutulinių guolių ar epoksidine dengta side-mount skaidres ir net centre-mount skaidres!

Premium Ilgaamžiškumas: Pagaminta veido rėmas ir frameless spintos.Stalčių Skaidrių Jig dirba su beveik visų tipų stalčių skaidres, įskaitant rutulinių guolių, epoksi-aptraukti, ir undermount skaidres.

Įdiegimo procedūra

1.Ši lengva naudoti konduktorius turi keistis skaidrės poziciją, kaip jūs gręžimo montavimo skylės į kabinetą, ir ji palaiko stalčių dėžės, o montavimo skaidrių į stalčių.Plius, Jig dirba su rutuliniu guoliu, epoksi-aptraukti, ir pagal mount skaidres puikus padėties nustatymo kiekvieną kartą.

2.Stalčių Skaidrių Jig supaprastina stalčių montavimo derinant skaidrių spintelių ir stalčių.Built-in skirtukus, kad konduktorius lengva suderinti su paramos skaidrės viduje kabineto, ir remti stalčiai, kaip jums pridėti skaidrių į juos.

3.Jig palaiko stalčių skaidrių lygiu ir tiesiai, o jums ją įdiegti į kabinetą.Tada, jig gnybtus, kad ji išsikiša iš kabineto paramos stalčių, o jūs vairuojate, varžtai į stalčių langelį.Su šiuo jig, jūs žinosite, kad jūsų skaidrės yra įstatyta teisingai, kad jūsų stalčiai veiks sklandžiai.

4.Stalčių Skaidrių Jig sudaro du laikiklius, kad sąvarža vieta viduje kabinetas—po vieną ant kiekvieno kabineto pusėje—ir suderinti su kabineto veido rėmas (arba su paskirta ženklų frameless spintos) remti stalčių skaidrių, kaip jūs gręžimo tvirtinimo skylių.Laikikliai taip pat yra grįžtamasis, kad išsikiša iš kabineto, ir tada sąvarža vieta puikiai suderintas su paramos stalčių, kaip jūs mount skaidres stalčių lauke, taip pat.

Komplektą Sudaro: 1 Set x Stumdomas Stalčių Jig

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai