Fitneso Skriemulys Kabelis Mašina Tvirtinimo Sistema Rankos Bicepsas Tricepsas Blaster Stiprumo Trainning Namų Treniruoklių Salėje, Įranga

Fitneso Skriemulys Kabelis Mašina Tvirtinimo Sistema Rankos Bicepsas Tricepsas Blaster Stiprumo Trainning Namų Treniruoklių Salėje, Įranga

i5017

Nauja

Yra sandėlyje

€41.55 €27.01
Vnt.

Žymos: sporto salė skriemulys, bicep, kultūrizmo skriemulys, rankos shaper treniruotės, skriemulys kabelinės sistemos, virvės tricep, naudotis stovo, skriemulys sistema, oculus veido, kabelių tvirtinimo mašina.

Kulka Taškų:

1、Tvirtas Struktūra: tricepsas treneris gali būti naudojamas su standartine discus, tai specialus veiksminga riešo ir dilbio stiprumo mokymo prietaisas, gali mokyti bicepsas, tricepsas, pečiai, nugara.

2、Jokių Papildomų Triukšmas: didelio stiprumo plieno lynas yra tvirti ir ilgaamžiai, veikia sklandžiai.Tylus kabelis skriemulys yra pagamintas iš specialaus plieninio užtikrinti jokio papildomo triukšmo, eksploatavimo metu, ir maksimali apkrova-220 svarų.

3、Raumenų Mokymas: tricepsas treneris gali padėti jums greitai pagerinti bet kokią veiklą.Tai yra idealus naudojimosi ginklais, nugaros, pečių, pilvo ir pagerinti sukibimą stiprumo.

4、Tinka Keliauti: kėlimo skriemulys sistema taupo jūsų šeimos erdvėje, gali būti atliekamas su jumis, tinka keliauti.

5、Paprasta Naudoti: galite prijungti treneris kabelis skriemulys buveinės salėje, ar jūs galite jį nešiotis reguliariai sporto salėje.

1.Tvirtas Struktūra: tricepsas treneris gali būti naudojamas su standartine discus, tai specialus veiksminga riešo ir dilbio stiprumo mokymo prietaisas, gali mokyti bicepsas, tricepsas, pečiai, nugara.

2.Jokių Papildomų Triukšmas: didelio stiprumo plieno lynas yra tvirti ir ilgaamžiai, veikia sklandžiai.Tylus kabelis skriemulys yra pagamintas iš specialaus plieninio užtikrinti jokio papildomo triukšmo, eksploatavimo metu, ir maksimali apkrova-220 svarų.

3.Raumenų Mokymas: tricepsas treneris gali padėti jums greitai pagerinti bet kokią veiklą.Tai yra idealus naudojimosi ginklais, nugaros, pečių, pilvo ir pagerinti sukibimą stiprumo.

4.Tinka Keliauti: kėlimo skriemulys sistema taupo jūsų šeimos erdvėje, gali būti atliekamas su jumis, tinka keliauti.

5.Paprasta Naudoti: galite prijungti treneris kabelis skriemulys buveinės salėje, ar jūs galite jį nešiotis reguliariai sporto salėje.

Specifikacija:

Medžiaga: plienas, nailonas

Matmenys(apytiksl.): 1.4 M/1.8 M/2M/2,5 M

Pakavimo Sąrašas:

1*Skriemulys

1*Kabo Krepšys

3*Karabinai

1*Tricepsas Lyno

1*Lynas su Rutuliniais

1*Hantelio Dėklas Stovas

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai