Reishi Ganoderma Lucidum Lingzhi Grybo Sporų Milteliai ir Cordyceps Sinensis Ekstraktas Paramos Imuniteto Sistemos Stiprintuvas Papildas

Reishi Ganoderma Lucidum Lingzhi Grybo Sporų Milteliai ir Cordyceps Sinensis Ekstraktas Paramos Imuniteto Sistemos Stiprintuvas Papildas

i30

Nauja

Yra sandėlyje

€23.88 €14.33
Vnt.

Žymos: angelica sinensis, magic mushroom kilimas, magija sporomis, lingzhi grybo, reishi spore, ganoderma lucidum, reishi, cordycep, cordyceps kapsulė, reishi grybas.

Reishi grybų, taip pat žinomas kaip Ganoderma lucidum ir lingzhi, yra grybelis, kad auga įvairios karšto ir drėgno klimato vietose Azijoje.Jis taip pat vadinamas "stebuklas žolė, ilgaamžiškumo žolių, ar imperial žolė" senovės pietryčių ir Rytų Azijoje.Ganoderma lucidum yra raudonos spalvos grybas su ilgu, plonu koteliu, sporas, kurios yra rudos spalvos ir blizga bžūp formos, kaip ventiliatorius.Grybų auga ant pūvančių rąstų ir medžių kelmai.Daugelį metų, šis grybelis buvo kuokštelinių Rytų medicina, Per grybų, yra keletas molekulių, įskaitant triterpenoids, polisacharidų ir peptidoglycans, kad gali būti atsakinga už jos poveikį sveikatai.O grybai patys gali būti valgomi švieži, taip pat bendro naudojimo miltelių pavidalo grybų arba išrašus, kuriuose yra šie specialios molekulės.

Pagrindiniai Privalumai:

1. Gali padidinti vidaus kūno imuninę sistemą ir išlaikyti sveikesnį kūną; 2. Gali padėti palaikyti kepenų ir padėti su detoksikacijos įstaigą; 3. Gali padėti palaikyti organizmo cirkuliacijos sistema; 4. Gali sulėtinti senėjimo; 5. Gali ramina, malšina depresiją, ir padėti miego; 6. Gali padėti subalansuoti & palaikyti kraujo spaudimą; 7. Gali padėti subalansuoti ir palaikyti cukraus kiekį kraujyje; 8. Gali padėti palaikyti kvėpavimo sistemą; 9. Gali padėti sumažinti alergijos; 10. Gali būti naudinga grožio priežiūra.

Cordyceps yra grybelis, kad gyvena dėl tam tikrų vikšrai aukštos kalnų regionams, Kinijos.Gamtos cordyceps yra sunku gauti ir gali būti brangus.Dauguma papildai yra pagaminti su cordyceps auginamos laboratorijoje.Cordyceps yra dažniausiai naudojamas inkstų sutrikimai ir vyrų seksualinės problemos.Jis taip pat naudojamas po inkstų persodinimo.Taip pat ji naudojama kepenų ligomis, pagerinti sporto rezultatus, ir daug kitų sąlygų, bet nėra gerų mokslinių įrodymų paremti šiems naudojimo būdams.

Pagrindiniai Privalumai:

1.Gali padėti sumažinti nepatogumų sukelia kūno masės ir plaučius, masę palaikyti prasta imuninė sistema. 2.Gali padėti sustiprinti natūralią organizmo atsparumas. 3.Gali padėti plaučių, inkstų, krūtų, kepenų, skrandžio ir storosios žarnos, ir ypač kvėpavimo sistemos communiate geriau taip, kaip įgyti geresnę gyvenimo kokybę. 4.Gali padėti palaikyti kraujotaką, ir geriau mikrocirkuliaciją ir nuoširdžius veiksmų. 5.Gali padėti sumažinti nuovargį. 6.Gali padėti sumažinti odos alergijos. 7.Gali padėti atstatyti plaučių ir prostatos pagrindinė funkcija, ir padėti sumažinti impotencija.

Naudojimas ir Dozavimas:

Spinkle dėl patiekalai, sriubos, salotos, arba pridėti į kokteilius, kavos ar arbatos . 1 gramas kiekvieną kartą, 2 kartus per dieną.

null

null

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai