Visą skystųjų kristalų (LCD ekraną, skirtą "iPhone" X 10, AMOLED OLED A1865 A1901 A1902

Visą skystųjų kristalų (LCD ekraną, skirtą "iPhone" X 10, AMOLED OLED A1865 A1901 A1902

i124

Nauja

Yra sandėlyje

€62.91
Vnt.

Žymos: gx lcd, atveju iphon x, "ekranas" iphone " x oled, ekranas iphon x, "apple" x ekranas, "apple" priemonė, hakko oled, sieto bandymas, oled iphone xs, sd iphone 5s.

Tai yra būtina prieš bandymą, be galutinį surinkimą, nenaudojant klijų, tik sujungę laidus, nes jei tai gamyklos defektas, jis bus pakeistas per 48h.

Pranešimas | Dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai montavimas:

Apie suderinamus ekranai, ryškumo nėra identiška originaliai.

Ekrano pasak gamintojo, gali būti mėlynos, gelsvos, rausvos arba baltos spalvos dažais.

Ji neduoda montavimo instrukcijos, kaip iš to išplaukia, kad tai yra straipsnis, už specializuotos parduotuvės.

Jei reikia, montavimo, mes teikiame montavimo rinkinys, klijais, taip pat.Jei ekranas yra pasirengimo taikyti klijų, skystis, klijai foto nebus pateikta, nes ji nėra būtina, ir jeigu jis yra taikomas, tai gali sukelti neteisingas surinkimas.

Siūlomos priemonės yra basicas, kai modelis gali prireikti specialių įrankių, kad į rinkinį neįeina.

STRAIPSNIS SILPNŲ : Mes rekomenduojame, kad šie būtų trapius daiktus, kurie turėtų būti elgiamasi atsargiai, redaguojant, jei ne, galų gale laužymas.Crystal yra labai silpnas, ir su paprastu spaudimo, jei jūs neturite eiti atidžiai, jūs galite sulaužyti.Jis pradeda būti sunku, kai jis montuojamas ir turi tvirtą pagrindą už jį.Dar, suderinamą ekranas visada bus labiau pažeidžiama, nei originalus.

Mes ne pasiūlyti pamokos, ar surinkimo patarimai.Jei nesate tikri, kaip instaliuoti, galite pasinaudoti mūsų pick-up, remonto ir pristatymo paslauga.Jūs galite visada paklausti apie kainas, bet ir sąmatą, ji gali skirtis priklausomai tarp 30 ir 40 eurų.

Pasirengimo taikyti klijų gale ant rėmo ekranai

Nors klijai gali pasirodyti nuotrauka, iš anksto taikomos juosteles, tai labai priklauso nuo partijos.Nuotrauka yra bendro pobūdžio ir negali būti, kad klijų.

KRIAUKLE ŠVIESOS

Apie suderinamus ekranai, kuri veža 3 mygtukai apačioje, ypač BQ ir Xiaomi-aisiais, heatsink nėra, nors foto rodo.Tai daro mygtukų kaista ne vienodai.Kriauklė yra pašalintas iš senojo ekrano ir ant nauju vienas prieš montavimas.

Slėgis taškų | Šešėliai

Jei po to, kai asamblėja, ekrane rodomas spaudimo taškus apibrėžiamas kaip pakeisti spalva, tai yra dėl prastos montavimas.Už nebuvo valomi tinkamai, ar yra varžtas, kuris daro spaudimą, arba išlenktas važiuoklės.Važiuoklės, būsto, kuris yra išlenktas, nors 1MM, už standžios stiklas yra pakankamai, kad sukurti slėgio tašką, kuris keičia spalvą į baltą foną, geltona, ir tada juodas, kai lcd nebeveikia.Nereikia painioti tai su dead pixel tai gamyklos defektas, kuris yra vos pastebimas ant balto fono.

IŠVAIZDA

Jie yra straipsnių skirta technines paslaugas, o ne atlikti specialų langelį pardavimas, tokių kaip kvepalai.Kai jis ateina į straipsnius, skirta technines paslaugas, jie nesiruošia atrodo taip pat kaip straipsnis, skirtas maistui, visuomenei.Nors jie, atrodo, būti naudojamos detras, kaip ekranas, kuris perneša kai kurie pylimai į nugarą, kai jis tinka ir gyvenamųjų, tai nereiškia, kad jie yra naudojami elementai.Jums nereikia mokėti dėmesį į dalis nematote viduje telefono.

NUORODOS

Dėmesys turėtų būti skiriamas nuoroda, kad yra ant LCD flex kabelis, jei jūsų ekrano modelis yra už ženklo, kaip BQ arba Huawei.Po pateikimo yra skirtingos standartinės, ji nustoja veikti arba tiesiogiai neįsijungia.Deja, šio tipo jeigu klientui, mes neprisiimame atsakomybės.Jei nežinote kokią nuorodą turite pasirinkti, jums reikėtų kreiptis prieš priimant pirkimo.

【Suderinama modelio ekranas yra puikiai suderinamas su "iPhone" X " Black (A1865, A1901, A1902).Ji negali tilpti kitų modelių. 【Aukštos raiškos OLED ekraną, "iPhone" X " siūlo jums puikus vaizdas, kaip originalo, ačiū skaitmeninis keitiklis, kad asocijuotas įmones nuorodą su ekranu. 【Pirkėjas calidad】 100% patikrinta tris kartus kiekvieno pakeitimo ekrane prieš siunta, siekiant užtikrinti greitą atsaką ir didelės raiškos ekranas kiekviename ekrane.Ekrano skaitmeninis keitiklis yra naudojamas remontas ir pakeisti savo krekingo, sugadintas, sugedęs ar sugadintas touch " ekraną.Ji taip pat sprendžia rodymo problemų, negyvų pikselių, ekrane įtrūkimai ir klaidingas spalvų.

Pastaba

-Tai ekrano pakeitimas nereikalauja priekinės vaizdo kameros, artumo jutiklis, garsiakalbis, home mygtuką arba metalinės plokštelės.Perkelti juos iš savo ankstesnį ekraną ir juos įdiegti.

-Nespauskite ant 4 kampai LCD ekranas, tai gali sugadinti ekraną.

-Įsitikinkite, kad kiekvienas varžtas yra įdiegtas teisingai.

Jei po įdiegimo, jūsų telefonas turi problemų, jūs negalite įjungti, be kontakto, be Start mygtuko funkcija, mirgėti, linijos ekrane ir kt., atlikite šiuos veiksmus:

1. Iš naujo įdiegti visas lankstūs kabeliai ir įsitikinti, kad visiems lankstūs kabeliai, yra geros būklės.

2. Iš naujo paleiskite telefoną: iš Naujo įjunkite telefoną laikydami nuspaudę klavišą nuspaustą ne mažiau, kaip 15 sekundžių.Po kelių minučių, jį įjunkite.Arba prijunkite bateriją.

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai