MONOPOLIJA Turkija turkų Kalba Boardgame Specialusis Leidimas Greitas Pristatymas

MONOPOLIJA Turkija turkų Kalba Boardgame Specialusis Leidimas Greitas Pristatymas

i1234

Nauja

Yra sandėlyje

€53.76
Vnt.

Žymos: monopolio žaidimas, šalis, gamer maitinimo blokas, žaidimas, monopolija prancūzijos haris poteris, kortų žaidimai vandeniui, alec, žaidimas virusas, tablero terraforming marsas, stalo žaidimas, alec monopolis.

įstaiga,img,div img {width: 100%;} Monopolis Turkija

Produkto Kalba: Lietuvių

Legenda Monopolio žaidimo dėžutės, malonu smagiai su visais iš mylintis septyniasdešimt nauja versija leidžia Turkija iš karto.Žaidėjai Turkijos nekilnojamojo turto imperiją pridėta 22 skirtinguose miestuose, jie padegti nuožmi konkurencija.

Dabar Turkija Konkurencijos

Turkijos nauja versija populiarus žaidimas visame provincija, kurie, atsižvelgiant žaidimas alanıüzer.O žaidėjai smagiai, jie taip pat turėtų remtis savo laimę arba derėtis dėl savo mėgstamiausių miestų.Žaidėjai, kurie yra būtini, kad ši būtinybė planuoti savo ekonominę esamų ir jų juda kruopščiai, siekiant būti žaidimas.Izmir, Giresun, laukia savo mėgstamą miestų Turkijoje.

Monopolija Smagu Su Turkija, ko Niekada Pabaigos

6-player žaidimas diapazone ilemonopoly Turkija, skiriasi vienas nuo kito pėstininkas žaidimą, ir iškyla kaip idealus kutuoy skirtingą turinį.Su paspartino žaidimo tipas, jis gali konkuruoti tapti sėkmingiausių nekilnojamojo turto agentas per trumpą laiką.Be to, normalus žaidimas įrašas gali mėgautis ilgą jo priešininkas bando gauti daugiau pinigų ir turto.Monopolija, Turkija, kviečia į pasaulio pilnas konkurencijos.

Crown Jūsų Sėkmės

Turkija Monopolis žaidėjų pasiekimai žaidime jums nustatyti gali prieš akis su spalvinga esantį turinį.

Žaidimo Plotas 6 Pėstininkai ir 2 Žaidimo Kauliukai 60 Kortų ir 1 Pak Žaidimo Pinigai, 32 Namai ir 12 Viešbutis Žaidimo Gidai

Monopolija lauke išsamios turinio Turkija, kuri yra gana geras pasirinkimas ekonomikos tematikos kutuoyunlarısev.

Smagiai Su Hasbro

Įkurta JAV 1923, žaidimas ir žaislas Hasbro gamina produktus, siekiant patenkinti pramogų poreikius, jaustis amžiaus.Bendrovės, kuri yra gamintojas populiarus stalo žaidimų, tokių kaip Rizika, Monopolis, ir Tabu, ir toliau būti pramonės lyderė visame pasaulyje.

Žaidimai ateityje su kitu gražus 22, kurioje jis užaugo, jis mėgo klajoti ir nekilnojamojo turto Turkijoje gali būti malonumas, kuriuo karalystės keturių kampų.

Į lauką;, įskaitant vienodas, 6 pėstininkai, 60 kortelės, 32 namai, 12 viešbučių, 2 kauliukai, 1 pak MONOPOLIO monetas ir žaidimo vadovas.

Žaidėjų skaičius: 2-6 Dėžės

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai